16 grudnia wielki finał akcji Choinki pod choinkę – od Małopolski i RMF FM. Na Małym Rynku w Krakowie wielkie gwiazdy. Odkryj Małopolskę!

Plakat na którym widnieje postać niedźwiedzia, niosącego choinkę. Obok w rzędzie inne choinki. U góry napis Odkryj Małopolskę i Małopolska.
Ho, ho, ho, ho! Kto był grzeczny, słucha radia RMF FM i odwiedza strony visitmalopolska.pl w tym roku ma wyjątkową szansę, nie tylko na piękną zieloną, pachnącą lasem choinkę, mnóstwo prezentów od RMF i Małopolski, ale także rodzinny pobyt w hotelu Bukovina. Będą też świąteczne koncerty, oczywiście w gwiazdorskiej obsadzie! W wyjątkową trasę nasz rozśpiewany świąteczny konwój wyruszył 10 grudnia – z Kraków Airport i Zatoru. Wielki finał akcji 16 grudnia w Krakowie na Małym Rynku.

Choinki pod choinkę oraz tysiące prezentów – od RMF FM i Małopolski

Świerk czy jodła? Drzewko ze sklepu, bazaru czy bezpośrednio od leśników? A co powiedzielibyście na wyjątkową choinkę od RMF FM i Małopolski? A do tego mnóstwo prezentów pod świąteczne drzewko! Wystarczy tylko przyjść… Mamy dla Was tysiące pachnących choinek. Oczywiście będzie też małe co nieco dla podniebienia oraz gorące koncerty dla zziębniętych. Będzie coś pod choinkę i na choinkę, dla ducha oraz ciała. Za nami już 5 z 7 wyjątkowych dni i 8 z 10 malowniczych polskich miast. Niezwykły żółto-niebieski konwój z białym Miśkiem i choinkami wystartował 10 grudnia.    

Jak co roku o tej porze przybywamy do wielu polskich miast swoim wesołym konwojem, by rozdać „Choinki pod choinkę”. Tym razem jednak nie jesteśmy sami, a w doborowym towarzystwie białego miśka i jego ekipy z Małopolski. Do rozdania mamy tysiące drzewek oraz przysmaki z karpia zatorskiego, które będą towarzyszyły słuchaczom RMF FM podczas zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Wręczając małopolskie upominki, zaprosimy też do odkrywania Małopolski w Waszych miastach. To oczywiście jeszcze nie wszystko, co na Was czeka! – kusi RMF FM.

ROK Zator, ENEJ i Viki Gabor – tylko w Zatorze

Wyjątkowy „Tour de choinka” rozpoczął się od Kraków Airport, największego regionalnego portu lotniczego w Polsce. Na przylatujących do Krakowa i Małopolski 10 grudnia czekały niezwykłe upominki – nie tylko pachnące choinki, oczywiście w wersji mini, ale również przysmaki ze słynnego królewskiego karpia zatorskiego.

Jeszcze tego samego dnia, a więc 10 grudnia wyjątkowy konwój zawitał do gościnnego Zatoru. Dawna stolica księstwa, słynąca z hodowli wyjątkowych karpi, teraz bardziej znana jest z imponującego parku rodzinnego Energylandia oraz magicznego zimowego świata wyczarowanego w Winter Kingdom.

Choinkowy konwój zakotwiczył na zatorskim Rynku. Na słuchaczy radia RMF FM oraz tych, którzy odwiedzają stronę visitmalopolska.pl, czekała specjalna strefa, w której do odebrania były prezenty od Małopolski: świąteczne drzewka, słoiki z zupą z zatorskiego karpia oraz od RMF FM – pierniczki i gadżety.

Na imponującym nieboskłonie żółto-niebieskiego konwoju nie zabrakło również wielkich gwiazd. Które rozbłysnęły na zatorskim Rynku? W kosmiczną podróż z RMF FM zabrali nas Enej oraz Viki Gabor. I można jeszcze dodać, że wszystko to, co działo się w świątecznym miasteczku na zatorskim rynku, można było usłyszeć na antenie rozgłośni, gdyż reporterzy stacji cały czas towarzyszyli choinkowej imprezie. Oczywiście zapraszamy także na strony visitmalopolska.pl oraz do social mediów.

W Zatorze, a jakże, nie zabrakło też degustacji słynnej zupy rybnej z karpia zatorskiego oraz świątecznego kiermaszu, na którym honory pełniły panie z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich. Pyszną zabawę uświetniły występy Orkiestry Dętej ROK Zator, a także gwiazd wieczoru – jak już wspomnieliśmy – zespołu Enej i Viki Gabor! I to nie wszystko – o godz. 21.10 odbyło się bowiem rozświetlenie choinki na zatorskim rynku Oj, działo się, działo!

Tour de choinka – z Małopolską oraz RMF FM

Nasz wyjątkowy konwój odwiedził już Zator, Bytom, Opole, Legnicę, Leszno, Inowrocław, Olsztyn, Elbląg, Gdynię oraz Kraków.

Kraków – 16 grudnia, Mały Rynek, godz. 12-14

Co trzeba zrobić, aby otrzymać niezwykłe, pachnące świętami upominki? – Wystarczy przyjść we wskazane miejsce i cierpliwie poczekać na swoją kolej. Biorąc pod uwagę ubiegłe edycje, sugerujemy ustawić się w danym miejscu odpowiednio wcześniej. Kolejka będzie na pewno długa! Ilość choinek, zup oraz gadżetów jest ograniczona – przypomina RMF FM.

Wspaniały świąteczny gwiazdozbiór, oprócz oczywiście Enej i Viki Gabor, podczas tej magicznej wyprawy wypełnili Michał Szczygieł, Blanka, Oskar Cyms, Natalia Nykiel, Kuba Szmajkowski, Natalia Zastępa, Dominik Dudek, a także Lanberry i Feel. Jeśli komuś szczęście dopisało lub dopisze to do domu powrócił nie tylko z choinką, niezwykłymi prezentami, ale także nucąc znane i lubiane przeboje oraz z upragnionym autografem i selfie ze swoim idolem.

16 grudnia wielki choinkowy finał na Małym Rynku w Krakowie

Żółto-niebieski konwój, który wyruszył z Małopolski, w jej sercu zakończy niezwykłą podróż. Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” odbędzie się bowiem 16 grudnia o godz. 12:00 na krakowskim Małym Rynku. I tutaj na mieszkańców będą czekały nie tylko pachnące drzewka, tajemnicze upominki, ale także – tym razem pod imponującą gwiezdną choinką – Feel, Lanberry oraz Dominik Dudek.

 

Choinka pod choinkę

Szczegółowy harmonogram można znaleźć również na stronie: https://www.rmf.fm/r/choinki-2023.html

Odkryj Małopolskę, odkryj Bukovinę

I to nie wszystko, co Małopolska i RMF FM przygotowały dla swoich wiernych fanów. Do 15 grudnia trwa bowiem specjalny świąteczny konkurs. Do wygrania nie tylko cudowne widoki, wspaniała atmosfera, niezwykłe przeżycia, ale także rodzinny zimowy pobyt w hotelu Bukovina.

Co należy zrobić by wygrać ów bajkowy konkurs? Trzeba podbić serca jury, odpowiadając na pytanie „Dlaczego Twoja rodzina marzy o fantastycznym zimowym Pobycie w Małopolsce, w hotelu Bukovina”. Tylko tyle, i aż tyle! Zaglądajcie więc na stronę https://www.rmf.fm/r/mot-bukovina.html. I piszcie. Życzymy powodzenia!

Małopolska – kraina jak z bajki

Małopolska to jedyne takie miejsce w Polsce, w którym tak łatwo spełniają się marzenia. Tu poczujecie gorącą atmosferę, nawet w bardzo mroźne dni, zanurzycie się w przyjemnym cieple wód termalnych, aktywnie spędzicie czas na stokach narciarskich i podczas niespiesznych spacerów, odetchniecie od pędzącego świata, posmakujecie wyjątkowej kuchni, a cudowne wspomnienia pozostaną z Wami na zawsze. Dajcie się więc ugościć w tę zimę, w te święta, a także w okresie sylwestrowo-noworocznym. Małopolska kusi, Małopolska czeka!

Rezerwujcie czas na wszystkie te świąteczne „szaleństwa” i niezwykłe emocje. Odkryjcie Małopolskę w swoim mieście! Przytulcie białego Miśka, spróbujcie zatorskiego karpia... A później wpadnijcie do nas na zimowy wypoczynek. Więcej o niezwykłych atrakcjach zimowej Małopolski na visitmalopolska.pl. Dajcie się ugościć zimą w Małopolsce!

 

Projekt powstał we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i finansowany jest ze środków Województwa Małopolskiego.

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets