Szlaki turystyczne Małopolski - praktyczne narzędzie dla nowoczesnego turysty

Aplikacja Szlaki Małopolski
Jeżeli chcesz lepiej poznać Małopolskę i lubisz aktywnie spędzać czas w terenie, koniecznie ściągnij aplikację Szlaki turystyczne Małopolski przygotowaną przez PTTK. To nowoczesne i praktyczne narzędzie pozwalające na nawigację po szlakach turystycznych oraz dające dostęp do bogatej bazy informacji o najciekawszych miejscach położonych w ich pobliżu.

Aplikacja prezentuje przebiegi szlaków turystycznych na terenie woj. małopolskiego oraz powiązane z nimi miejsca atrakcyjne turystycznie. Aplikacja korzysta z tych samych danych o obiektach i szlakach, które są prezentowane na stronie i geoportalu znajdującymi się pod adresem www.malopolska.szlaki.pttk.pl.

Aplikacja mobilna umożliwia przeglądanie na mapie rożnego rodzaju szlaków znajdujących się na terenie Małopolski. Do każdego szlaku przyporządkowane zostały obiekty, a wśród nich ciekawe miejsca krajoznawcze, przyrodnicze (parki krajobrazowe, rezerwaty, zbiorniki wodne itp.) oraz inne obiekty atrakcyjne dla turysty. Znaleźć tu można także wiele informacji na temat wsi i miast, przez które przebiegają szlaki. Na trasie wycieczki pojawi nam się np. informacja o takich miastach jak Stary Sącz lub Zawoja, czy też o wsi Murzasichle lub Bolechowice. Wśród interesujących miejsc znajdziemy wiele zabytków kultury i atrakcji przyrodniczych, takich jak Tatrzański Park Narodowy czy Rynek Główny w Krakowie.

Do każdego ze szlaków znajdujących się w aplikacji przypisane są interesujące miejsca w jego pobliżu. Aplikacja pozwala na wyświetlenie profilu wysokościowego. Znajdziemy tam także dane o kolorze oznakowania i długości szlaku oraz odległości innych szlaków lub obiektów od aktualnego położenia użytkownika. Aplikacja daje nie tylko możliwość nawigowania po wybranym szlaku, ale także opcję wskazania dojazdu do wybranego punktu oraz wyszukania ciekawych miejsc w pobliżu. Wszystkie szlaki dostępne w aplikacji zostały zaznaczone zbiorczo na mapie, różnymi kolorami, odpowiadającymi kolorom szlaku w terenie.

Aplikacja wykorzystuje technologię GPS i działa w trybie offline. Wersje dla Androida oraz IOS dostępne są bezpłatnie w sklepach Google Play i AppStore.

Szlaki Małopolski w smartfonie

 


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets