Katalog Laureatów Konkursu "Turystyczne Skarby Małopolski"

Widok od dołu na żyrandol w Kopalni Soli Bochnia, na środku zdjęcia nałożone logo konkursu Turystyczne Skarby Małopolski, które przypomina kolorowy diament
Zobacz Katalog Laureatów Konkursu "Turystyczne Skarby Małopolski", czyli najlepsze oferty i produkty turystyczne Małopolski i zainspiruj się do podróży po Małopolsce!

Pierwsza edycja konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” cieszyła się dużą popularnością i zakończyła sukcesem. Wspólnie odkryliśmy kilkanaście Turystycznych Skarbów, nie tylko popularnych i często odwiedzanych przez turystów, ale i mniej znanych, co udowadnia, że miejsc jeszcze nie do końca odkrytych jest w Małopolsce wiele. Prezentujemy Katalog Laureatów Konkursu "Turystyczne Skarby Małopolski", czyli najlepsze oferty i produkty turystyczne Małopolski. 

Katalog Laureatów Konkursu "Turystyczne Skarby Małopolski"

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom I edycji konkursu – są Państwo niekwestionowanymi Ambasadorami naszej małej ojczyzny! Z całego serca zapraszamy również do przyjazdu do Małopolski i odwiedzenia osób, miejsc, obiektów, które zaprezentowane zostały w niniejszej publikacji, a także do odkrywania naszego regionu na swój własny sposób.

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets