You are here:

Zagłosuj na Małopolskę - V Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów!

Cztery zdjęcia, a pośrodku logotyp Turystycznych Mistrzostw Vlogerów. Lewe u góry przedstawia kobietę w kapeluszu robiącą zdjęcie na tle czerwonych dachów. Po prawej znajduje się mężczyzna stojący przodem do krajobrazu Tatr. Na dole po lewej przedstawiona jest kobieta z dwójką dzieci na rozmytym tle. A na ostatnim zdjęciu widać mężczyznę oraz kobietę wykonujących sesję zdjęciową a trawie.
Trwa głosowanie w Ogólnopolskich Mistrzostwach Vlogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Do 7 grudnia czekamy na Wasze cenne głosy na naszych małopolskich reprezentantów - Pan i Pani Spakowani. Wystarczy zjechać na dół strony umieszczonej poniżej, wpisać swój adres e-mail oraz wybrać Pan i Pani Spakowani z listy. Następnie kliknij GŁOSUJĘ i nie zapomnij, aby potwierdzić swój głos na mailu. Możesz głosować raz na 24 godziny.

Czym są Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów?

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów to wyjątkowy konkurs, którego celem jest ukazanie 16 regionów Polski oczami influencerów. W ramach V Turystycznych Mistrzostw Vlogerów podróżnicy mają za zadanie opublikować dwa filmy na swoim kanale YouTube, a także dodawać posty i relacje w mediach społecznościowych. O tym, czy Małopolska wygra zdecydują trzy czynniki: wyniki głosowania internautów, zasięgi wygenerowane przez treści vlogerów oraz ocena jury. Już w połowie grudnia dowiemy się kto wygra V edycję konkursu, a tymczasem pomóżcie Joasi i Adrianowi, którzy bardzo liczą na Wasze wsparcie, a my im mocno kibicujemy.

GŁOSUJĘ NA PAN I PANI SPAKOWANI

Zapraszamy na profile Pan i Pani Spakowani – zobaczcie relację z wyprawy do Małopolski. Pierwszy film konkursowy na YouTube jest już opublikowany.

INSTAGRAM

YOUTUBE 

 


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>